UMÓW PRZEPROWADZKĘ!

PRZEPROWADZKI WARSZAWA KOMPLEKSOWO!

Od wielu lat realizujemy przeprowadzki w mieście Warszawa, a także międzymiastowe w całej Polsce oraz międzynarodowe. Jako Varso wykonujemy tanie przeprowadzki domów, firm, biur i mieszkań z możliwością profesjonalnego wykonania dowolnej tego typu akcji. W ramach usługi możemy również dostarczyć specjalistyczny sprzęt do pakowania mienia: kartony i folie stretch/bąbelkowa. Bezpiecznie montujemy i demontujemy meble, w niektórych przypadkach pomagamy również w transporcie i montażu wielkogabarytowych przedmiotów. Specjalizujemy się przede wszystkim w przeprowadzkach na terenie stolicy, ale wykonujemy również transport w okolicznych miejscowościach: Wołomin, Marki, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Sochaczew itp.

Obsługujemy dzielnice: Wilanów, Białołęka, Targówek, Śródmieście, Praga Północ, Włochy, Tarchomin, Wola, Bielany, Ochota, Praga Południe, Wawer, Ursynów, Mokotów, Bemowo. Koszt przeprowadzki w Warszawie jest zależny od wielu czynników. Przeprowadzka małego mieszkania może kosztować już od 500 do 1000 zł. Cena jest zależna od jej skali – wielkości pokoi, ilości i różnorodności mebli, czasu trwania, usług dodatkowych i innych czynników. Zapraszamy do rozmowy z naszym konsultantem i ustalenia dogodnego terminu i ceny. Możesz również skorzystać z poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego. Jesteśmy w stanie przeprowadzić się w dowolne miejsce, nawet najbardziej oddalone. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować pewne procedury działania, dzięki którym nasze usługi są najwyższej jakości.

przeprowadzki Warszawa
tanie przeprowadzki Warszawa
profesjonalne przeprowadzki

PROFESJONALNE I TANIE - vARSO PRZEPROWADZKI

Niektóre osoby w Warszawie i okolicach decydują się na wynajem samochodu lub przewóz mebli we własnym zakresie, bez dodatkowych usług. Jednak tanie przeprowadzki można wykonać z pomocą firmy, która specjalizuje się w kompleksowych przeprowadzkach niezależnie od miejsca zamieszkania. Podczas transportu możesz mieć pytania o uczciwość firmy transportowej i bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. Osoba wykonująca wywóz powinna posiadać odpowiednie przeszkolenie w zakresie sposobu transportu poszczególnych ładunków, a także odpowiednią polisę ubezpieczeniową. Pamiętaj o tym, że nie zawsze wystarczy owinąć cennego przedmiotu w folię bąbelkową – potrzebuje on zabezpieczenia przed różnego rodzaju uszkodzeniami w transporcie i podczas przenoszenia. Profesjonalne przeprowadzki mogą zająć więcej czasu, ale zapewniają pełną ochronę Twojej własności. Renomowana firma przeprowadzkowa kompleksowo wykona usługę, przetransportuje rzeczy, załaduje i rozładuje, podejmie się również przeprowadzki biur i mieszkań.

Przeprowadzki firm są realizowane nieco inaczej niż przeprowadzki prywatne mieszkań lub domów. Ma to związek z rodzajem przewożonego ładunku, wymaga innej ilości czasu i innej organizacji całego procesu. Podobnie jest z miejscem docelowym – przeprowadzki krajowe mają inny charakter niż transport mebli w stolicy. Istotny jest czas trwania usługi, ale także liczba uczestników. Przeprowadzka do Warszawy nie musi wiązać się z obawami i wysokimi kosztami. Korzystając z pomocy profesjonalnej firmy specjalizującej się w kompleksowych usługach przeprowadzkowych, możesz przejść cały proces z łatwością i satysfakcją. Każdy klient jest wyjątkowy, ma inne cele i wymagania. W rezultacie staramy się poznać osobę lub firmę, z którą współpracujemy, aby znaleźć najbardziej efektywne rozwiązania dla obu stron. Największą popularnością cieszy się nasza standardowa przeprowadzka, ale zajmujemy się również transportem sprzętu medycznego, transportem roślin, motocykli, utylizacją mebli.

TYLKO TRANSPORT

150 /godz.
 • minimum 2 godziny
 • Auto dostosowane do zlecenia
 • teren Warszawy
 • Bez dodatkowych kosztów
 • 24/7 dostępność

EKIPA 2 OSOBOWA + AUTO

250 /godz.
 • minimum 2 godziny
 • Auto dostosowane do zlecenia
 • teren Warszawy
 • Bez dodatkowych kosztów
 • 24/7 dostępność

EKIPA 3 OSOBOWA + AUTO

290 /godz.
 • minimum 2 godziny
 • Auto dostosowane do zlecenia
 • teren Warszawy
 • Bez dodatkowych kosztów
 • 24/7 dostępność

WARSZAWA PRZEPROWADZKI CENNIK

W naszej firmie mamy oddanych pracowników o szerokiej wiedzy specjalistycznej. Posiadamy również zróżnicowaną flotę pojazdów różniących się wielkością i przeznaczeniem. Wewnątrz posiadają specjalne pasy i zabezpieczenia, które dodatkowo zabezpieczają przewożony ładunek. Nasze busy ułatwiają przeprowadzki zarówno dużych jak i małych mieszkań. Możemy pomieścić biurka, sprzęt RTV i AGD, instrumenty, sofy, łóżka, sprzęt biurowy i wiele innych. Najwyższe piętro w budynku bez windy, wąskie korytarze, utrudniony dostęp czy konieczność demontażu szafy nie stanowią dla nas problemu. Podejmujemy się każdego wyzwania tak, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany! Przeprowadzki Warszawa to jej wszystkie dzielnice: Wilanów, Białołęka, Targówek, Śródmieście, Praga Północ, Włochy, Tarchomin, Wola, Bielany, Ochota, Praga Południe, Wawer, Ursynów, Mokotów, Bemowo, a także okoliczne miejscowości: Wołomin, Marki, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Sochaczew.

Każdą usługę transportu wyceniamy indywidualnie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy plotki. Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka do nowego mieszkania lub zmiana lokalizacji biura wiąże się z bardzo czasochłonnym segregowaniem rzeczy, odpowiednim spakowaniem i organizacją wielu rzeczy jednocześnie. Zmiana miejsca zamieszkania czy pracy to nie tylko zmiana adresu, ale wiąże się również z licznymi wydatkami i formalnościami. Dlatego staramy się, aby ta procedura była wygodniejsza dla każdego, pomagając w pakowaniu, załadunku i transporcie wszystkich ładunków. Proces przeprowadzki międzynarodowej jest jeszcze bardziej złożony, co zwiększa niepokój związany z samym transportem, jak i przeprowadzką do nowej lokalizacji. Jesteśmy skuteczni w każdej z naszych usług, podejmujemy się również prac dodatkowych w godzinach wieczornych oraz w weekendy. Jest to szczególnie korzystne dla firm, które nie muszą zakłócać regularnych godzin pracy biura w godzinach jego otwarcia.

POZNAJ PEŁNY CENNIK:

Przeprowadzka to proces, który może być stresujący i czasochłonny. W Warszawie jednym z ważnych czynników, które trzeba wziąć pod uwagę, jest cena usługi. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, co wchodzi w skład cennika przeprowadzek. W cenniku znajdziemy informacje o koszcie za godzinę pracy osób, które pomogą w przeprowadzce, a także koszt dojazdu. Usługi przewozu mebli i zakupów gabarytowych są ujęte jako oddzielna pozycja, a ich koszt zależy od wielkości i ilości przedmiotów. Montaż mebli oraz transport mebli i sprzętu do utylizacji są wyceniane indywidualnie z każdym klientem. Jeśli potrzebujemy pomocy poza granicami stolicy, trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem, który zaczyna się od 30 zł za trasę pozamiejską. Kartony również mają swoją cenę, a ich wielkość i ilość wpływają na ostateczny koszt. Transport jednej, dwóch lub trzech rzeczy na terenie Warszawy to koszt od 250 zł, a z załadunkiem i rozładunkiem – 380 zł. Wybierając usługi przeprowadzkowe, warto zwrócić uwagę na cennik i wybrać opcję, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom i możliwościom finansowym. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych niespodzianek i przeprowadzka przebiegnie sprawnie i bezstresowo.

ZAMÓW PRZEPROWADZKĘ!

WARSZAWA I OKOLICE
PAKOWANIE, MONTAŻ/DEMONTAŻ, TRANSPORT, WNOSZENIE

USŁUGI PRZEPROWADZKOWE:

W naszej firmie zapewniamy wynajęcie specjalnego pojazdu za niewielką opłatą wraz z pomocą w załadunku, pakowaniu i montażu wszystkich niezbędnych elementów. Specjaliści od przeprowadzek znacznie usprawniają wszelkie czynności transportowe, co skutkuje krótszym czasem przeprowadzki i pewnością, że rzeczy dotrą do miejsca przeznaczenia w stanie nienaruszonym. Doświadczeni kierowcy doskonale znają miasto, wiedza ta pozwala im wybrać najbardziej efektywną trasę. Ułatwia to omijanie korków i zaniedbanych dróg, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia przewożonych przedmiotów. Zapewniamy transport zarówno na terenie miasta jak i poza nim. Dbamy o to, aby ceny były zawsze konkurencyjne i atrakcyjne. Dlatego ważne jest, aby znaleźć firmę przeprowadzkową, która oferuje przystępne ceny.

Przeprowadzki międzymiastowe

Przeprowadzki
domów

Przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki biur

Transport Mebli

GALERIA

DLACZEGO MY?

Firma Varso Przeprowadzki specjalizuje się w kompleksowych działaniach na terenie miasta Warszawy oraz na terenie całego kraju, jak i za granicą. Naszą organizację tworzy oddany zespół pracowników z dużym entuzjazmem do udziału w pracy.

Przygotowaliśmy pojazdy, które ułatwią niedrogie i profesjonalne przeprowadzki Warszawa zarówno małych mieszkań, jak również domów lub firm.

Dodatkowo realizujemy bezstresowe i niedrogie przeprowadzki międzynarodowe. Specjalizujemy się w pakowaniu i etykietowaniu mienia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Uczciwa cena godna usługi

Kompleksowa pomoc

Mnóstwo pozytywnych opinii

Elastyczne możliwości

Duża dostępność terminów

Wieloletnie doświadczenie

PRZEPROWADZKI FAQ

Często firma przeprowadzkowa jest kojarzona z pracownikami, którzy nie są szczególnie schludni ani wydajni, ale nasza firma ma inną historię do opowiedzenia, którą możemy Ci pokazać. Jako profesjonaliści działający na rynku od wielu lat, stawiamy na wysoką kulturę pracowników, wysokie umiejętności oraz pewność siebie, jaką można mieć podczas przeprowadzki  w mieście Warszawa. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz to, że usługa zostanie wykonana z najwyższą estetyką, a także pod względem sprawności. Głównym obszarem naszej działalności jest stolica Polski, ale wykonujemy również transport krajowy i międzynarodowy w innych rejonach.

Specjalizujemy się w przeprowadzkach osób prywatnych (mieszkania, domy), a także biur,  firm i instytucji. Bazując na wieloletnim doświadczeniu wypracowaliśmy najskuteczniejsze metody w zakresie usług przeprowadzkowych oraz transportu mienia. Ponieważ świadczymy usługi w wielu formatach, w zależności od wymagań i budżetu klienta, jesteśmy w stanie zorganizować przeprowadzki na każdą kieszeń. Nasza usługa obejmuje tanie przeprowadzki, standardowe oraz kompleksowe. Osobom chcącym całkowicie zrezygnować z własnego transportu proponujemy wynajęcie kierowcy z busem zwanym bagażem. W Warszawie w przeciwieństwie do konkurencji nie pobieramy dopłat za przejechany dystans, ani nie liczymy podstawienia samochodu. Nawet w przypadku transportu poza miasto, nadal opieramy się wyłącznie na stawkach godzinowych.

Jakie usługi przeprowadzkowe świadczy firma?

Wykonujemy transport lokalny, międzymiastowy i międzynarodowy: przeprowadzki domów, firm, biur i mieszkań. Jesteśmy w stanie fachowo wykonać dowolną usługę.

Jakie usługi dodatkowe realizujecie w ramach przeprowadzki?

W ramach działań przeprowadzkowych oprócz standardowego transportu i przenoszenia, możemy dostarczyć profesjonalny sprzęt do pakowania mienia: kartony i folie stretch/bąbelkowe. Ponadto możemy wykonać bezpieczny montaż i demontaż mebli, a w szczególnych przypadkach prace umożliwiające wniesienie i wyniesienie wielkogabarytowych przedmiotów.

Czy firma działa tylko lokalnie w Warszawa?

Wykonujemy przede wszystkim przeprowadzki Warszawa, ale również w najbliższych miejscowościach (Wołomin, Marki, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Żyrardów, Sochaczew itd), jak również w całej Polsce oraz międzynarodowe. Obsługujemy dzielnice Wilanów, Białołęka, Targówek, Śródmieście, Praga Północ, Włochy, Tarchomin, Wola, Bielany, Ochota, Praga Południe, Wawer, Ursynów, Mokotów, Bemowo.

Ile kosztuje przeprowadzka w Warszawie?

Koszt przeprowadzki w Warszawie zależy od bardzo wielu czynników. W przypadku mieszkania o małym metrażu może kosztować w okolicach 500-1000zł.

Od czego zależy cena przeprowadzki w Waszawie?

Cena przeprowadzi w Warszawie zależy od skali, metrażu pomieszczeń, liczby i charakterystyki przenoszonego mienia, czasu transportu, rodzaju dodatkowych usług i innych czynników.

Jak umówić transport w Varso Przeprowadzki?

Najlepiej będzie zadzwonić i ustalić konsultantem firmy Varso Przeprowadzki dogodny termin oraz cenę usługi. Można skorzystać również z wiadomości email lub formularza kontaktowego.

5/5 - (3 votes)