PRZEPROWADZKI WARSZAWA CENNIK

VARSO

Interesuje cię aktualny cennik przeprowadzki w mieście Warszawa w roku 2024? Poniżej znajdziesz aktualny koszt w naszej firmie. W Varso Przeprowadzki nie doliczamy dodatkowych kosztów w postaci zapewnienia samochodu czy przejechania kilometrów na terenie Warszawy. Typ auta nie ma znaczenia na cenę. Auto dostosowujemy do potrzeb konkretnego zlecenia.

Przeprowadzka to proces, który może być stresujący i czasochłonny. W mieście Warszawa jednym z ważnych czynników, które trzeba wziąć pod uwagę, jest cena usługi. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, co zawiera cennik przeprowadzki w Warszawie. W cenniku znajdziemy informacje o koszcie za godzinę pracy osób, które pomogą w przeprowadzce, a także koszt dojazdu. Usługi przewozu mebli i zakupów gabarytowych są ujęte jako oddzielna pozycja, a ich koszt zależy od wielkości i ilości przedmiotów. Montaż mebli oraz transport mebli i sprzętu do utylizacji są wyceniane indywidualnie z każdym klientem. Jeśli potrzebujemy pomocy poza granicami Warszawy, trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem, który zaczyna się od 30 zł za trasę pozamiejską. Kartony również mają swoją cenę, a ich wielkość i ilość wpływają na ostateczny koszt. Transport jednej, dwóch lub trzech rzeczy na terenie Warszawy to koszt od 250 zł, a z załadunkiem i rozładunkiem – 380 zł. Wybierając usługi przeprowadzek w Warszawie, warto zwrócić uwagę na cennik i wybrać opcję, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom i możliwościom finansowym. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych niespodzianek i przeprowadzka przebiegnie sprawnie i bezstresowo.

TYLKO TRANSPORT

150 /godz.
 • minimum 2 godziny
 • Auto dostosowane do zlecenia
 • teren Warszawy
 • Bez dodatkowych kosztów
 • 24/7 dostępność

EKIPA 2 OSOBOWA + AUTO

250 /godz.
 • minimum 2 godziny
 • Auto dostosowane do zlecenia
 • teren Warszawy
 • Bez dodatkowych kosztów
 • 24/7 dostępność

EKIPA 3 OSOBOWA + AUTO

290 /godz.
 • minimum 2 godziny
 • Auto dostosowane do zlecenia
 • teren Warszawy
 • Bez dodatkowych kosztów
 • 24/7 dostępność

*podane ceny są cenami netto

TRANSPORT AUTEM Z WINDĄ O UDŹWIGU 750kg

AUTO Z WINDĄ + AKTYWNY KIEROWCA

200 /godz.
 • minimum 3 godziny
 • Auto dostosowane do zlecenia
 • teren Warszawy
 • Bez dodatkowych kosztów
 • 24/7 dostępność

EKIPA 2 OSOBOWA + AUTO Z WINDĄ

300 /godz.
 • minimum 3 godziny
 • Auto dostosowane do zlecenia
 • teren Warszawy
 • Bez dodatkowych kosztów
 • 24/7 dostępność

EKIPA 3 OSOBOWA + AUTO Z WINDĄ

350 /godz.
 • minimum 3 godziny
 • Auto dostosowane do zlecenia
 • teren Warszawy
 • Bez dodatkowych kosztów
 • 24/7 dostępność

*podane ceny są cenami netto

USŁUGI PRZEPROWADZKOWE:

UsługaCena
osoby na godzinykoszt 60 zł/h osoba + dojazd do 4 osób 60 zł na terenie Miasta Warszawy
usługi przeprowadzkowe mebli (przewóz mebli i innych zakupów gabarytowych odbieranych ze sklepów) na terenie miastaod 250 zł
usługa montażu mebliwyceniana jest każdorazowo indywidualnie z klientem.
usługa transportu mebli i sprzętu do utylizacjikoszt ustalany jest każdorazowo indywidualnie z klientem
wyjazd poza granice Warszawyod 30 zł trasa obejmująca tereny pozamiejskie
Kartony nowemałe 6 zł/szt, duże 9 zł/szt
Transport jednej, dwóch, trzech rzeczy na terenie Warszawyod 250 zł
Transport jednej, dwóch, trzech rzeczy z załadunkiem i rozładunkiem na terenie Warszawy380 zł

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przeprowadzek w Warszawie! Nasz cennik jest prosty i przejrzysty. Płacisz 60 zł/h za osobę + 60 zł za dojazd dla maksymalnie 4 osób na terenie Warszawy. Usługa przewozu mebli i zakupów gabarytowych w Warszawie to koszt od 250 zł. Montaż mebli jest wyceniany indywidualnie z każdym klientem, tak samo jak transport mebli i sprzętu do utylizacji. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy poza granicami Warszawy, koszt wyniesie od 30 zł za trasę pozamiejską. Kartony w naszej ofercie kosztują 6 zł/szt (małe) i 9 zł/szt (duże). Transport jednej, dwóch lub trzech rzeczy na terenie Warszawy to koszt od 250 zł, a z załadunkiem i rozładunkiem na terenie Warszawy – 380 zł.

ZAMÓW PRZEPROWADZKĘ!

WARSZAWA I OKOLICE

PAKOWANIE, MONTAŻ/DEMONTAŻ, TRANSPORT, WNOSZENIE

CENA PRZEPROWADZKI

Często klienci pytają o koszt przeprowadzki i transportu w Warszawie i okolicach. W rzeczywistości przeprowadzki Warszawa cennik zależą od wielu różnych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zamawianiu taniej usługi transportu mienia domu, mieszkania lub biura. Koszt drobnej bagazówki w Warszawie nie będzie ekstremalnie wysoki, dlatego pierwszą i najważniejszą rzeczą jest ustalenie, jaka część mienia ma zostać przewieziona – nie chodzi tu tylko o meble, ale także dzieła sztuki, RTV i AGD, antyki itp. Dodatkowo należy zdawać sobie sprawę, że koszty przeprowadzki mogą być wyższe, jeśli wiąże się to z transportem przedmiotów wielkogabarytowych lub niestandardowych (pianino, stół bilardowy, sejf itp.). Koszt nie będzie wygórowany, jeśli wynajmiesz tylko samochód i będziesz miał kierowcę. W przypadku zatrudnienia całego zespołu w Warszawie koszt jest wyższy.

Jak widać, tanie przeprowadzki mają wiele składowych. Ważna jest zarówno ilość, jak i rodzaj przewożonych towarów. Dostępność wind w budynku. ilość osób zaangażowanych w realizację zamówienia. możliwość dotarcia do miejsca, takiego jak budynek, mieszkanie lub dom. Wycena jest zazwyczaj dokonywana w dzień roboczy, weekend lub święto (w tym przypadku wycena jest zwykle dokonywana indywidualnie).

 

OD CZEGO ZALEŻY CENA PRZEPROWADZKI?

Wiele osób zastanawia się, czy w ogóle możliwe jest obniżenie kosztów. Udokumentowano, że jest to możliwe. Koszt tanich przeprowadzek firm lub mieszkań w Warszawie uzależniony jest przede wszystkim od ilości pracowników. Ponieważ możesz samodzielnie poradzić sobie z przenoszeniem rzeczy. Jednak w ramach usług firm przeprowadzkowych na terenie Warszawy ograniczasz się do korzystania z samochodu i kierowcy. Jeśli zależy nam na obniżeniu kosztów przeprowadzki i uczynieniu jej możliwie najtańszą, możemy pokusić się o zorganizowanie niektórych czynności we własnym zakresie. Warto je zaplanować tak, aby można je było ukończyć wcześniej, nawet przed samymi procesami transportu i przeprowadzki. Na przykład omawiamy koncepcję sortowania wszystkiego.

Dlaczego jest to istotne podczas transportu i relokacji? Priorytetyzacja organizacji przed całym procesem może doprowadzić do obniżenia kosztów całego projektu. Aby zaoszczędzić czas, możesz też wcześniej zakupić materiały do pakowania (kartony, folie bąbelkowe, taśmy klejące) i zabezpieczyć swoje mienie. Dodatkowo w dniu planowanej przeprowadzki warto zadbać o miejsce parkingowe dla firmy przeprowadzkowej, idealnie zlokalizowane jak najbliżej rezydencji, mieszkania czy biura.

PRZEPROWADZKI CENNIK FAQ

Specjalizujemy się w tanich przeprowadzkach biur, domów i mieszkań, które są niedrogie i niezawodne w Warszawie i okolicach. Ponieważ nie działamy jak typowe firmy przeprowadzkowe, chętnie przyjmujemy zlecenia na terenie całej Polski oraz mamy doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych. Atutem naszej firmy jest wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, który zarówno zna się na branży transportowej, jak i doskonale orientuje się w geografii całego województwa mazowieckiego. W przypadku solidnego transportu firmowego i prywatnego, który wykracza poza Warszawę i okolice, koszt zazwyczaj wzrasta za przejechany kilometr.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jako tania firma transportowa specjalizująca się w profesjonalnych działaniach na terenie stolicy dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie powierzone nam zadania były realizowane nie tylko tanio, ale również solidnie, z największą stopień zaangażowania. Dodatkowo nasza usługa obejmuje transport mienia, możemy również wykonać dodatkowe usługi związane z przeprowadzką na terenie Warszawy, takie jak demontaż i montaż mebli, czy też dostarczenie niezbędnych materiałów opakowaniowych (kartony, taśmy klejące, tektura falista itp.).

Ile kosztuje przeprowadzka w Warszawie?

Koszt przeprowadzki w Warszawie zależy od bardzo wielu czynników. Przeprowadzka mieszkania o małym metrażu może kosztować w okolicach 500-1000zł.

Od czego zależy cena przeprowadzki w Waszawie?

Przeprowadzki Warszawa cennik zależą od skali, metrażu pomieszczeń, liczby i charakterystyki przenoszonego mienia, czasu transportu, rodzaju dodatkowych usług i innych czynników.

Jak zmniejszyć cenę przeprowadzki?

Mogą Państwo we własnym zakresie wykonać pakowanie przedmiotów, demontaż mebli, przygotować własne kartony, pomagać w noszeniu itd. Wtedy cena może zależeć od czasu zaangażowania ekipy i jej wielkości.

W jakich terminach są dostępne przeprowadzki?

Usługi są możliwe do realizacji w dowolnym terminie 24/7.

Czy wybór auta z floty ma znaczenie na koszt przeprowadzki w Warszawie?

Nie, auto jest przez nas dopasowywane do skali przedsięwzięcia.

5/5 - (3 votes)